−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Żory
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Stodolna - Cmentarz
Osińska - Korfantego
Al. Zjedn. Europy - Osińska
Al. Zjedn. Europy - Okrężna
Bankowa
Wolontariuszy - Osińska
Wolontariuszy - Promienna
Okrężna - Promienna
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Al. Jana Pawła II - Towarowa
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Żołnierzy Września
Żołnierzy Września - Parking
Armii Krajowej - Malinowa
Al. Zjedn. Europy - Archiwum
Dąbrowskiego - Szkoła
Dąbrowskiego
Wodzisławska - Basen
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
01
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Osińska - Korfantego
04
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
05:29
AB
06:02
A
06:30
06:50
07:15
A
07:30
08:05
08:10
08:40
09:15
09:55
10:30
11:05
11:40
12:30
13:10
13:30
A
13:45
14:10
A
14:25
14:55
15:05
15:30
15:45
16:20
17:10
18:00
A
18:45
19:40
20:35
21:30
A
22:08
A
22:50
N
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:29
AB
06:02
A
06:30
06:50
07:40
08:15
09:20
10:20
11:20
12:15
12:50
13:30
A
14:10
A
15:00
15:45
16:20
17:10
18:00
A
18:40
19:40
20:40
21:30
A
22:08
A
22:50
N
Soboty
06:02
A
06:55
08:05
09:15
10:25
11:50
13:00
14:10
15:20
16:30
17:40
19:05
20:15
21:25
22:25
N
Niedziele i święta
07:45
09:25
10:35
11:45
12:55
13:45
14:55
16:55
18:05
19:15
20:25
21:35
22:05
N
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Strefa Osiny (Al. Jana Pawła II - Spółdzielnia >> Towarowa)
B
− kurs do: Aleja Jana Pawła II - Bajerówka
N
− kurs do: Żołnierzy Września
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się