−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Żory
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Wodzisławska - Basen
Dąbrowskiego
Dąbrowskiego - Targowisko
Al. Zjedn. Europy - Archiwum
Armii Krajowej - Malinowa
Żołnierzy Września - Parking
Żołnierzy Września
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Al. Jana Pawła II - Towarowa
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Okrężna - Promienna
Wolontariuszy - Promienna
Wolontariuszy - Osińska
Bankowa
Al. Zjedn. Europy - Okrężna
Al. Zjedn. Europy - Osińska
Osińska - Korfantego
Stodolna - Cmentarz
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
02
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wodzisławska - Basen
02
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
05:29
A
06:08
A
06:33
06:49
A
07:08
07:28
07:43
08:08
08:18
08:38
09:13
10:13
10:48
11:23
12:18
12:53
13:28
A
13:48
14:08
A
14:23
14:48
15:03
15:23
15:53
16:28
17:18
17:58
A
19:03
19:48
20:48
21:28
A
22:06
A
22:42
W
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:29
A
06:08
A
06:53
07:23
08:03
08:38
09:48
10:48
11:48
12:48
13:28
A
14:08
A
14:48
15:28
16:03
16:38
17:18
17:58
A
19:03
20:03
21:28
A
22:06
A
22:42
B
Soboty
08:38
09:48
11:13
12:23
13:33
14:43
15:53
17:03
18:28
19:38
20:48
21:53
Niedziele i święta
07:13
09:58
11:08
12:18
14:18
15:28
16:18
17:28
18:38
19:48
20:58
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Strefa Osiny (Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza >> Towarowa)
B
− kurs do: Bankowa
W
− kurs do: Wolontariuszy - Promienna
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się