−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Dworzec Autobusowy
Żory
Dworcowa
Mikołowska - Dębowa
Wolności - Stadion
Boczna - Klonowa
Boczna - Park Przemysłowy
Brzozowa
Dworzec Kolejowy
Dworcowa - Kolejowa
Dworcowa
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Zjedn. Europy - Osińska
Osińska - Wisus
Główna - Spółdzielcza
Główna - Warszowicka
Główna - Remiza
Główna - Wąwozowa
Główna - Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
03
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dworzec Autobusowy
02
Kierunek:
Dworzec Autobusowy
Dni robocze
05:24
05:46
G
07:24
08:26
09:36
10:46
11:36
G
12:36
13:16
G
14:06
14:26
G
15:16
15:37
G
16:47
G
17:36
18:46
20:16
20:36
G
21:26
AS
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:24
05:46
G
07:24
08:26
08:46
09:36
G
10:26
11:16
G
12:16
13:16
G
14:06
14:26
G
15:16
15:36
G
16:26
G
17:36
18:46
20:16
20:36
G
21:26
AS
Soboty
07:08
07:38
G
08:28
09:08
10:18
G
11:08
12:18
G
13:08
13:38
14:58
G
15:48
17:18
G
18:08
19:48
G
20:38
Niedziele i święta
08:28
G
09:18
09:58
11:48
G
12:38
13:18
14:58
G
15:48
17:18
G
18:08
19:28
G
20:18
21:08
G
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Al. Niepodległości >> Osińska - Wisus
G
− kurs do: Główna - Pętla
S
− kurs do: Osińska - Wisus
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się