03
Przystanek:
Mikołowska - Dębowa
02
Kierunek:
Dworzec Autobusowy
Dni robocze
05:30
05:51
G
07:30
08:32
09:42
10:52
11:41
G
12:42
13:21
G
14:12
14:31
G
15:22
15:42
G
16:52
G
17:42
18:52
20:22
20:41
G
21:32
AS
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:30
05:51
G
07:30
08:32
08:51
09:41
G
10:32
11:21
G
12:22
13:21
G
14:12
14:31
G
15:22
15:41
G
16:31
G
17:42
18:52
20:22
20:41
G
21:32
AS
Soboty
07:13
07:43
G
08:34
09:13
10:23
G
11:14
12:23
G
13:14
13:43
15:03
G
15:54
17:23
G
18:14
19:53
G
20:44
Niedziele i święta
08:33
G
09:24
10:03
11:53
G
12:44
13:23
15:03
G
15:54
17:23
G
18:14
19:33
G
20:24
21:13
G
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Al. Niepodległości >> Osińska - Wisus
G
− kurs do: Główna - Pętla
S
− kurs do: Osińska - Wisus