−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Dworzec Autobusowy
Żory
Dworcowa
Mikołowska - Dębowa
Wolności - Stadion
Boczna - Klonowa
Boczna - Park Przemysłowy
Brzozowa
Dworzec Kolejowy
Dworcowa - Kolejowa
Dworcowa
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Zjedn. Europy - Osińska
Osińska - Wisus
Główna - Spółdzielcza
Główna - Warszowicka
Główna - Remiza
Główna - Wąwozowa
Główna - Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
03
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wolności - Stadion
01
Kierunek:
Dworzec Autobusowy
Dni robocze
05:32
05:54
G
07:32
08:34
09:44
10:54
11:44
G
12:44
13:24
G
14:14
14:34
G
15:24
15:45
G
16:55
G
17:44
18:54
20:24
20:44
G
21:34
AS
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:32
05:54
G
07:32
08:34
08:54
09:44
G
10:34
11:24
G
12:24
13:24
G
14:14
14:34
G
15:24
15:44
G
16:34
G
17:44
18:54
20:24
20:44
G
21:34
AS
Soboty
07:16
07:46
G
08:36
09:16
10:26
G
11:16
12:26
G
13:16
13:46
15:06
G
15:56
17:26
G
18:16
19:56
G
20:46
Niedziele i święta
08:36
G
09:26
10:06
11:56
G
12:46
13:26
15:06
G
15:56
17:26
G
18:16
19:36
G
20:26
21:16
G
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Al. Niepodległości >> Osińska - Wisus
G
− kurs do: Główna - Pętla
S
− kurs do: Osińska - Wisus
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się