03
Przystanek:
Boczna - Klonowa
02
Kierunek:
Dworzec Autobusowy
Dni robocze
05:33
05:55
G
07:33
08:35
09:45
10:55
11:45
G
12:45
13:25
G
14:15
14:35
G
15:25
15:46
G
16:56
G
17:45
18:55
20:25
20:45
G
21:35
AS
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:33
05:55
G
07:33
08:35
08:55
09:45
G
10:35
11:25
G
12:25
13:25
G
14:15
14:35
G
15:25
15:45
G
16:35
G
17:45
18:55
20:25
20:45
G
21:35
AS
Soboty
07:17
07:47
G
08:37
09:17
10:27
G
11:17
12:27
G
13:17
13:47
15:07
G
15:57
17:27
G
18:17
19:57
G
20:47
Niedziele i święta
08:37
G
09:27
10:07
11:57
G
12:47
13:27
15:07
G
15:57
17:27
G
18:17
19:37
G
20:27
21:17
G
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Al. Niepodległości >> Osińska - Wisus
G
− kurs do: Główna - Pętla
S
− kurs do: Osińska - Wisus