−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Dworzec Autobusowy
Żory
Dworcowa
Mikołowska - Dębowa
Wolności - Stadion
Boczna - Klonowa
Boczna - Park Przemysłowy
Brzozowa
Dworzec Kolejowy
Dworcowa - Kolejowa
Dworcowa
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Zjedn. Europy - Osińska
Osińska - Wisus
Główna - Spółdzielcza
Główna - Warszowicka
Główna - Remiza
Główna - Wąwozowa
Główna - Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
03
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Brzozowa
01
Kierunek:
Dworzec Autobusowy
Dni robocze
05:35
05:57
G
07:35
08:37
09:47
10:57
11:47
G
12:47
13:27
G
14:17
14:37
G
15:27
15:48
G
16:58
G
17:47
18:57
20:27
20:47
G
21:37
AS
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:35
05:57
G
07:35
08:37
08:57
09:47
G
10:37
11:27
G
12:27
13:27
G
14:17
14:37
G
15:27
15:47
G
16:37
G
17:47
18:57
20:27
20:47
G
21:37
AS
Soboty
07:19
07:49
G
08:39
09:19
10:29
G
11:19
12:29
G
13:19
13:49
15:09
G
15:59
17:29
G
18:19
19:59
G
20:49
Niedziele i święta
08:39
G
09:29
10:09
11:59
G
12:49
13:29
15:09
G
15:59
17:29
G
18:19
19:39
G
20:29
21:19
G
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Al. Niepodległości >> Osińska - Wisus
G
− kurs do: Główna - Pętla
S
− kurs do: Osińska - Wisus
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się