03
Przystanek:
Dworzec Kolejowy
01
Kierunek:
Dworzec Autobusowy
Dni robocze
05:38
06:00
G
07:38
08:40
09:50
11:00
11:50
G
12:50
13:30
G
14:20
14:40
G
15:30
15:51
G
17:01
G
17:50
19:00
20:30
20:50
G
21:40
AS
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:38
06:00
G
07:38
08:40
09:00
09:50
G
10:40
11:30
G
12:30
13:30
G
14:20
14:40
G
15:30
15:50
G
16:40
G
17:50
19:00
20:30
20:50
G
21:40
AS
Soboty
07:22
07:52
G
08:42
09:22
10:32
G
11:22
12:32
G
13:22
13:52
15:12
G
16:02
17:32
G
18:22
20:02
G
20:52
Niedziele i święta
08:42
G
09:32
10:12
12:02
G
12:52
13:32
15:12
G
16:02
17:32
G
18:22
19:42
G
20:32
21:22
G
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Al. Niepodległości >> Osińska - Wisus
G
− kurs do: Główna - Pętla
S
− kurs do: Osińska - Wisus