03
Przystanek:
Al. Niepodległości
01
Kierunek:
Główna - Pętla
Dni robocze
06:00
K
06:43
K
07:39
K
08:59
10:01
11:56
13:40
K
14:55
K
16:11
K
17:15
18:17
19:27
K
20:56
21:46
B
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
06:00
06:45
07:45
09:56
11:36
13:36
14:46
15:56
16:46
18:17
19:27
20:56
21:46
B
Soboty
07:58
10:38
12:38
15:18
17:38
20:08
21:23
Niedziele i święta
08:48
12:08
15:18
17:38
19:48
21:28
Objaśnienia:
B
− kurs do: Osińska - Wisus
K
− kurs do: Krzyżowice Bajka - Śląska