04
Przystanek:
Rybnicka - Pałki
07
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
06:21
D
07:26
09:28
D
11:00
13:39
14:44
D
15:51
18:01
19:59
22:24
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
06:21
D
07:26
10:36
13:39
15:51
18:01
19:59
22:24
Soboty
09:54
D
14:23
D
18:50
D
22:24
Niedziele i święta
10:10
14:20
18:20
Objaśnienia:
D
− kurs do: Dworzec Autobusowy