Objaśnienia:
A
− kurs przez: Al. Wojska Polskiego - Rondo >> Folwarecka - Pałki
D
− kurs do: Dworzec Autobusowy
L
− kurs przez: Al. Wojska Polskiego - Rondo >> Rondo Gliwickie
R
− kurs z pominięciem: Rybnicka - Kłapczyka >> Rybnicka - Pałki
Y
− kurs przez: Rybnicka - Rondo