04
Przystanek:
Folwarecka - Ogródki
01
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:42
DR
07:37
RW
08:28
R
12:13
R
14:37
R
15:28
RW
16:52
R
19:07
DR
21:37
DR
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:42
DR
09:03
R
11:53
R
14:37
R
16:52
R
19:07
DR
21:37
DR
Soboty
06:25
R
11:26
R
16:30
DR
21:37
DR
Niedziele i święta
07:25
R
12:25
R
16:34
DR
20:34
DR
Objaśnienia:
D
− kurs do: Dworzec Autobusowy
R
− kurs z pominięciem: Rybnicka - Pałki >> Rybnicka - Kłapczyka
W
− kurs z pominięciem: Dworcowa >> Dworzec Autobusowy