04
Przystanek:
Rybnicka - Granica
16
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:42
AP
07:20
P
07:23
A
08:16
P
08:20
A
09:23
DP
10:55
12:04
A
14:51
P
15:02
AP
15:52
A
17:24
18:38
A
19:54
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:42
AP
07:23
A
08:03
P
09:48
AP
11:47
14:51
P
15:36
A
17:24
18:38
A
19:54
Soboty
09:43
D
11:17
A
14:18
D
16:22
AD
18:45
D
21:29
AD
22:19
Niedziele i święta
09:59
12:16
A
14:15
16:26
AD
18:15
20:26
AD
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Rondo Gliwickie >> Folwarecka >> Al. Wojska Polskiego, z pominięciem: Rybnicka - Rondo >> Kłapczyka
D
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
P
− kurs z pominięciem: Dworcowa >> Boczna - Park Przemysłowy >> Dworcowa