04
Przystanek:
Rybnicka - Świetlica
13
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:43
AP
07:21
P
07:24
A
08:17
P
08:21
A
09:24
DP
10:56
12:05
A
14:52
P
15:03
AP
15:53
A
17:25
18:39
A
19:55
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:43
AP
07:24
A
08:04
P
09:49
AP
11:48
14:52
P
15:37
A
17:25
18:39
A
19:55
Soboty
09:44
D
11:18
A
14:19
D
16:23
AD
18:46
D
21:30
AD
22:20
Niedziele i święta
10:00
12:17
A
14:16
16:27
AD
18:16
20:27
AD
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Rondo Gliwickie >> Folwarecka >> Al. Wojska Polskiego, z pominięciem: Rybnicka - Rondo >> Kłapczyka
D
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
P
− kurs z pominięciem: Dworcowa >> Boczna - Park Przemysłowy >> Dworcowa