04
Przystanek:
Rybnicka - Wiśniowa
11
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:45
AP
07:23
P
07:26
A
08:19
P
08:23
A
09:26
DP
10:58
12:07
A
14:54
P
15:05
AP
15:55
A
17:27
18:41
A
19:57
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:45
AP
07:26
A
08:06
P
09:51
AP
11:50
14:54
P
15:39
A
17:27
18:41
A
19:57
Soboty
09:46
D
11:20
A
14:21
D
16:25
AD
18:48
D
21:32
AD
22:22
Niedziele i święta
10:02
12:19
A
14:18
16:29
AD
18:18
20:29
AD
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Rondo Gliwickie >> Folwarecka >> Al. Wojska Polskiego, z pominięciem: Rybnicka - Rondo >> Kłapczyka
D
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
P
− kurs z pominięciem: Dworcowa >> Boczna - Park Przemysłowy >> Dworcowa