05
Przystanek:
Wodzisławska - Spokojna
13
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:11
05:44
06:29
D
07:16
D
07:27
08:22
08:29
D
09:21
10:14
11:14
11:59
12:49
13:44
D
14:14
D
14:44
15:14
16:04
D
16:25
17:14
17:54
18:44
19:44
20:44
D
21:44
D
22:34
22:54
DM
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:11
05:44
06:29
D
07:16
D
07:29
D
08:29
D
09:21
10:14
11:14
11:59
12:39
13:44
D
14:14
D
14:44
D
15:09
D
15:49
D
16:19
16:59
17:44
18:44
19:44
20:44
D
21:44
D
22:41
22:54
DM
Soboty
06:44
07:59
09:14
10:24
11:39
12:34
13:44
14:34
15:44
16:34
17:44
18:34
19:24
20:44
21:34
22:54
DM
Niedziele i święta
09:24
11:24
13:34
15:34
17:34
19:34
20:54
21:58
Objaśnienia:
D
− kurs do: Dworzec Autobusowy
M
− od Dworca Autobusowego jedzie dalej jako linia
06
do: Leśna - Miasteczko Westernowe