−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Boguszowicka
Przystanki:
Żory
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Niepodległości
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Niepodległości
Wodzisławska - Basen
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Spokojna
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Kłokocińska
Wodzisławska - Boguszowicka
Boguszowicka
Rybnik
Kopalnia
Żory
Wodzisławska - Jankowicka
Świerklany
Skrzyżowanie
Ośrodek Zdrowia
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gwarków
01
Kierunek:
Boguszowicka
Dni robocze
05:17
K
06:02
K
06:42
S
07:07
07:57
08:57
S
09:47
10:47
S
12:27
13:17
K
13:47
S
14:17
K
14:47
15:32
S
16:02
16:42
S
17:22
18:22
S
19:22
20:22
21:17
K
22:07
K
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:17
K
06:02
K
06:42
S
07:07
08:11
08:57
S
09:47
10:47
S
12:17
13:17
K
13:47
S
14:17
K
15:22
S
15:47
16:32
S
17:22
18:22
S
19:22
20:22
21:17
K
22:12
K
Soboty
06:17
K
07:42
08:47
S
11:17
13:27
15:17
S
17:27
20:27
Niedziele i święta
08:56
11:07
13:17
15:17
17:17
19:17
20:37
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kopalnia (linia
K
)
S
− kurs do: Świerklany Dolne (Kościół - pętla), z pominięciem: Boguszowicka (linia
S
)
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się