−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Boguszowicka
Przystanki:
Żory
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Niepodległości
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Niepodległości
Wodzisławska - Basen
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Spokojna
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Kłokocińska
Wodzisławska - Boguszowicka
Boguszowicka
Rybnik
Kopalnia
Żory
Wodzisławska - Jankowicka
Świerklany
Skrzyżowanie
Ośrodek Zdrowia
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wodzisławska - Boguszowicka
18
Kierunek:
Boguszowicka
Dni robocze
05:19
K
06:04
K
06:44
S
07:09
07:59
08:59
S
09:49
10:49
S
12:29
13:19
K
13:49
S
14:19
K
14:49
15:34
S
16:04
16:44
S
17:24
18:24
S
19:24
20:24
21:19
K
22:09
K
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:19
K
06:04
K
06:44
S
07:09
08:13
08:59
S
09:49
10:49
S
12:19
13:19
K
13:49
S
14:19
K
15:24
S
15:49
16:34
S
17:24
18:24
S
19:24
20:24
21:19
K
22:14
K
Soboty
06:19
K
07:44
08:49
S
11:19
13:29
15:19
S
17:29
20:29
Niedziele i święta
08:58
11:09
13:19
15:19
17:19
19:19
20:39
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kopalnia (linia
K
)
S
− kurs do: Świerklany Dolne (Kościół - pętla), z pominięciem: Boguszowicka (linia
S
)
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się