−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Przystanki:
Świerklany
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Ośrodek Zdrowia
Skrzyżowanie
Żory
Wodzisławska - Jankowicka
Rybnik
Kopalnia
Żory
Boguszowicka
Wodzisławska - Boguszowicka
Wodzisławska - Kłokocińska
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Spokojna
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Basen
Al. Niepodległości
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Al. Niepodległości
02
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:21
05:54
06:39
D
07:26
D
07:37
08:32
08:39
D
09:31
10:24
11:24
12:09
12:59
13:54
D
14:24
D
14:54
15:24
16:14
D
16:35
17:24
18:04
18:54
19:54
20:54
D
21:54
D
22:44
23:04
DM
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:21
05:54
06:39
D
07:26
D
07:39
D
08:39
D
09:31
10:24
11:24
12:09
12:49
13:54
D
14:24
D
14:54
D
15:19
D
15:59
D
16:29
17:09
17:54
18:54
19:54
20:54
D
21:54
D
22:51
23:04
DM
Soboty
06:54
08:09
09:24
10:34
11:49
12:44
13:54
14:44
15:54
16:44
17:54
18:44
19:34
20:54
21:44
23:04
DM
Niedziele i święta
09:34
11:34
13:44
15:44
17:44
19:44
21:04
22:08
Objaśnienia:
D
− kurs do: Dworzec Autobusowy
M
− od Dworca Autobusowego jedzie dalej jako linia
06
do: Leśna - Miasteczko Westernowe
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się