−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Przystanki:
Świerklany
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Ośrodek Zdrowia
Skrzyżowanie
Żory
Wodzisławska - Jankowicka
Rybnik
Kopalnia
Żory
Boguszowicka
Wodzisławska - Boguszowicka
Wodzisławska - Kłokocińska
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Spokojna
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Basen
Al. Niepodległości
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Boguszowicka
01
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
5
37
6
22
D
7
20
8
22
D
10
07
12
42
13
37
D
14
37
15
03
B
16
18
17
47
19
37
20
37
D
21
37
D
22
27
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
5
37
6
22
D
7
22
D
8
22
D
10
07
12
32
13
37
D
14
37
D
16
12
17
37
19
37
20
37
D
21
37
D
22
34
Soboty
6
37
7
52
11
32
13
37
17
37
20
37
Niedziele i święta
9
17
11
17
13
27
15
27
17
27
19
27
20
47
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Górnicza - Basen
D
− kurs do: Dworzec Autobusowy
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się