05
Przystanek:
Wodzisławska - Kominka
06
Kierunek:
Boguszowicka
Dni robocze
05:07
K
05:52
K
06:32
S
06:57
07:47
08:07
B
08:47
S
09:37
10:37
S
11:37
G
12:17
13:07
K
13:37
S
14:07
K
14:37
15:22
S
15:52
16:32
S
17:12
18:12
S
19:12
20:12
21:07
K
21:57
K
22:42
G
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:07
K
05:52
K
06:32
S
06:57
07:57
B
08:47
S
09:37
10:37
S
11:22
G
12:07
13:07
K
13:37
S
14:07
K
14:37
G
15:12
S
15:37
16:22
S
17:12
18:12
S
19:12
20:12
21:07
K
22:02
K
22:42
G
Soboty
06:07
K
07:32
08:37
S
10:07
G
11:07
12:17
G
13:17
14:17
G
15:07
S
16:17
G
17:17
18:17
G
19:07
G
20:17
21:17
G
22:42
G
Niedziele i święta
08:46
10:57
13:07
15:07
17:07
19:07
20:27
21:47
G
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Górnicza - Basen
G
− kurs do: Gwarków - Osiedle
K
− kurs do: Kopalnia (linia
K
)
S
− kurs do: Świerklany Dolne (Kościół - pętla), z pominięciem: Boguszowicka (linia
S
)