−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Przystanki:
Świerklany
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Ośrodek Zdrowia
Skrzyżowanie
Żory
Wodzisławska - Jankowicka
Rybnik
Kopalnia
Żory
Boguszowicka
Wodzisławska - Boguszowicka
Wodzisławska - Kłokocińska
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Spokojna
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Basen
Al. Niepodległości
Dworzec Autobusowy
Żory
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wodzisławska - Kłokocińska
15
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:06
05:39
06:24
D
07:11
D
07:22
08:24
D
09:16
10:09
11:09
12:44
13:39
D
14:09
D
14:39
15:05
B
15:59
D
16:20
17:09
17:49
18:39
19:39
20:39
D
21:39
D
22:29
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:06
05:39
06:24
D
07:11
D
07:24
D
08:24
D
09:16
10:09
11:09
12:34
13:39
D
14:09
D
14:39
D
15:44
D
16:14
16:54
17:39
18:39
19:39
20:39
D
21:39
D
22:36
Soboty
06:39
07:54
09:09
11:34
13:39
15:39
17:39
20:39
Niedziele i święta
09:19
11:19
13:29
15:29
17:29
19:29
20:49
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Górnicza - Basen
D
− kurs do: Dworzec Autobusowy
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się