−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Boguszowicka
Przystanki:
Żory
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Wodzisławska - Basen
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Spokojna
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Kłokocińska
Wodzisławska - Boguszowicka
Wodzisławska - Jankowicka
Świerklany
Skrzyżowanie
Ośrodek Zdrowia
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Żory
Boguszowicka
Rybnik
Kopalnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wodzisławska - Kiepury
10
Kierunek:
Boguszowicka
Dni robocze
05:10
K
06:00
K
06:35
S
07:00
07:50
08:10
BG
08:50
S
09:40
10:40
S
11:40
G
12:20
13:10
K
13:40
S
14:10
K
14:40
15:25
S
15:55
16:35
S
17:15
18:15
S
19:15
20:15
21:10
K
22:04
K
22:45
G
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:10
K
06:00
K
06:35
S
07:00
08:00
B
08:50
S
09:40
10:40
S
11:25
G
12:10
13:10
K
13:40
S
14:10
K
14:40
G
15:15
S
15:40
16:25
S
17:15
18:15
S
19:15
20:15
21:10
K
22:04
K
22:45
G
Soboty
06:10
K
07:35
08:40
S
10:10
G
11:10
12:20
G
13:20
14:20
G
15:10
S
16:20
G
17:20
18:20
G
19:10
G
20:20
21:20
G
22:45
G
Niedziele i święta
07:50
G
08:50
11:00
13:10
15:10
17:10
19:10
20:30
21:50
G
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Górnicza - Basen
G
− kurs do: Gwarków - Osiedle
K
− kurs do: Kopalnia (linia
K
)
S
− kurs do: Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się