05
Przystanek:
Gwarków - Osiedle
01
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:09
C
05:42
06:30
C
07:14
C
07:25
08:20
08:27
C
09:19
10:12
11:12
11:57
12:47
13:42
C
14:12
C
14:42
15:12
16:02
C
16:23
17:12
17:52
18:42
19:42
20:42
C
21:40
C
22:34
22:52
CM
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:09
C
05:42
06:27
C
07:14
C
07:27
C
08:27
C
09:19
10:12
11:12
11:57
12:37
13:42
C
14:12
C
14:42
C
15:07
C
15:47
C
16:17
16:57
17:42
18:42
19:42
20:42
C
21:40
C
22:34
22:52
CM
Soboty
06:42
07:57
09:12
10:22
11:37
12:32
13:42
14:32
15:42
16:32
17:42
18:32
19:22
20:42
21:32
22:52
CM
Niedziele i święta
08:02
09:12
11:22
13:32
15:32
17:32
19:32
20:52
21:56
Objaśnienia:
C
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
M
− od Centrum Przesiadkowego jedzie dalej jako linia
06
do: Leśna - Miasteczko Westernowe