−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Boguszowicka
Przystanki:
Żory
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Wodzisławska - Basen
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Spokojna
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Kłokocińska
Wodzisławska - Boguszowicka
Wodzisławska - Jankowicka
Świerklany
Skrzyżowanie
Ośrodek Zdrowia
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Żory
Boguszowicka
Rybnik
Kopalnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wodzisławska - Kłokocińska
16
Kierunek:
Boguszowicka
Dni robocze
05:18
K
06:08
K
06:43
S
07:08
07:58
08:58
S
09:48
10:48
S
12:28
13:18
K
13:48
S
14:18
K
14:48
15:33
S
16:03
16:43
S
17:23
18:23
S
19:23
20:23
21:18
K
22:12
K
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:18
K
06:08
K
06:43
S
07:08
08:12
08:58
S
09:48
10:48
S
12:18
13:18
K
13:48
S
14:18
K
15:23
S
15:48
16:33
S
17:23
18:23
S
19:23
20:23
21:18
K
22:12
K
Soboty
06:18
K
07:43
08:48
S
11:18
13:28
15:18
S
17:28
20:28
Niedziele i święta
08:58
11:08
13:18
15:18
17:18
19:18
20:38
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kopalnia (linia
K
)
S
− kurs do: Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się