05
Przystanek:
Al. Jana Pawła II - Sąd
01
Kierunek:
Boguszowicka
Dni robocze
04:57
K
05:47
K
06:22
S
07:57
BG
09:27
10:27
S
11:27
G
12:07
12:57
K
13:27
S
15:12
S
15:42
17:02
18:02
S
19:02
20:02
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
04:57
K
05:47
K
06:22
S
09:27
10:27
S
11:12
G
11:57
12:57
K
13:27
S
17:02
18:02
S
19:02
20:02
Soboty
05:57
K
07:22
08:27
S
09:57
G
10:57
12:07
G
13:07
14:07
G
14:57
S
16:07
G
17:07
18:07
G
18:57
G
20:07
21:07
G
Niedziele i święta
07:37
G
08:37
10:47
12:57
14:57
18:57
20:17
21:37
G
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Górnicza - Basen
G
− kurs do: Gwarków - Osiedle
K
− kurs do: Kopalnia (linia
K
)
S
− kurs do: Świerklany Dolne (Kościół - pętla)