−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Boguszowicka
Przystanki:
Żory
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Wodzisławska - Basen
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Spokojna
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Kłokocińska
Wodzisławska - Boguszowicka
Wodzisławska - Jankowicka
Świerklany
Skrzyżowanie
Ośrodek Zdrowia
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Żory
Boguszowicka
Rybnik
Kopalnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Centrum Przesiadkowe
02
Kierunek:
Boguszowicka
Dni robocze
05:01
K
05:51
K
06:26
S
06:51
07:41
08:01
BG
08:41
S
09:31
10:31
S
11:31
G
12:11
13:01
K
13:31
S
14:01
K
14:31
15:16
S
15:46
16:26
S
17:06
18:06
S
19:06
20:06
21:01
K
21:55
K
22:36
G
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:01
K
05:51
K
06:26
S
06:51
07:51
B
08:41
S
09:31
10:31
S
11:16
G
12:01
13:01
K
13:31
S
14:01
K
14:31
G
15:06
S
15:31
16:16
S
17:06
18:06
S
19:06
20:06
21:01
K
21:55
K
22:36
G
Soboty
06:01
K
07:26
08:31
S
10:01
G
11:01
12:11
G
13:11
14:11
G
15:01
S
16:11
G
17:11
18:11
G
19:01
G
20:11
21:11
G
22:36
G
Niedziele i święta
07:41
G
08:41
10:51
13:01
15:01
17:01
19:01
20:21
21:41
G
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Górnicza - Basen
G
− kurs do: Gwarków - Osiedle
K
− kurs do: Kopalnia (linia
K
)
S
− kurs do: Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się