−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Boguszowicka
Przystanki:
Żory
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Wodzisławska - Basen
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Spokojna
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Kłokocińska
Wodzisławska - Boguszowicka
Wodzisławska - Jankowicka
Świerklany
Skrzyżowanie
Ośrodek Zdrowia
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Żory
Boguszowicka
Rybnik
Kopalnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wodzisławska - Zbożowa
08
Kierunek:
Boguszowicka
Dni robocze
05:08
K
05:58
K
06:33
S
06:58
07:48
08:08
BG
08:48
S
09:38
10:38
S
11:38
G
12:18
13:08
K
13:38
S
14:08
K
14:38
15:23
S
15:53
16:33
S
17:13
18:13
S
19:13
20:13
21:08
K
22:02
K
22:43
G
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:08
K
05:58
K
06:33
S
06:58
07:58
B
08:48
S
09:38
10:38
S
11:23
G
12:08
13:08
K
13:38
S
14:08
K
14:38
G
15:13
S
15:38
16:23
S
17:13
18:13
S
19:13
20:13
21:08
K
22:02
K
22:43
G
Soboty
06:08
K
07:33
08:38
S
10:08
G
11:08
12:18
G
13:18
14:18
G
15:08
S
16:18
G
17:18
18:18
G
19:08
G
20:18
21:18
G
22:43
G
Niedziele i święta
07:48
G
08:48
10:58
13:08
15:08
17:08
19:08
20:28
21:48
G
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Górnicza - Basen
G
− kurs do: Gwarków - Osiedle
K
− kurs do: Kopalnia (linia
K
)
S
− kurs do: Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się