06
Przystanek:
Pukowca - Las
9
Kierunek:
Leśna - Miasteczko Westernowe
Dni robocze
06:08
DK
07:10
14:08
AK
16:28
A
18:08
K
22:08
K
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
06:08
DK
07:10
14:08
AK
16:28
A
18:08
K
22:08
K
Soboty
06:22
DK
Objaśnienia:
A
− kurs do: Dworzec Autobusowy
D
− kurs do: Dworzec Kolejowy
K
− kurs przez: Kawowa - Pętla