06
Przystanek:
Al. Niepodległości
2
Kierunek:
Leśna - Miasteczko Westernowe
Dni robocze
05:16
D
06:29
D
07:27
08:30
09:30
11:30
13:00
14:29
A
15:16
16:45
A
18:29
20:35
22:29
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:16
D
06:29
D
07:27
08:30
09:30
11:30
13:00
14:29
A
15:16
16:45
A
18:29
20:35
22:29
Soboty
06:43
D
08:19
09:19
11:19
13:19
15:39
17:59
20:19
Niedziele i święta
08:19
09:19
11:19
13:19
15:39
17:59
20:19
Objaśnienia:
A
− kurs do: Dworzec Autobusowy
D
− kurs do: Dworzec Kolejowy