06
Przystanek:
Pukowca - Pętla
10
Kierunek:
Leśna - Miasteczko Westernowe
Dni robocze
05:00
D
06:09
DK
07:11
08:14
09:14
11:14
12:44
14:09
AK
15:00
16:29
A
18:09
K
20:19
22:09
K
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:00
D
06:09
DK
07:11
08:14
09:14
11:14
12:44
14:09
AK
15:00
16:29
A
18:09
K
20:19
22:09
K
Soboty
06:23
DK
09:03
11:03
13:03
15:23
17:43
20:03
Niedziele i święta
09:03
11:03
13:03
15:23
17:43
20:03
Objaśnienia:
A
− kurs do: Dworzec Autobusowy
D
− kurs do: Dworzec Kolejowy
K
− kurs przez: Kawowa - Pętla