07
Przystanek:
Pszczyńska - Targowa
08
Kierunek:
Jasna
Dni robocze
05:50
P
06:30
P
07:05
08:04
09:14
10:36
P
12:16
P
13:41
14:51
16:05
17:16
P
18:46
20:06
P
21:16
P
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:50
P
06:30
P
07:10
P
08:06
09:18
P
10:36
12:16
P
13:41
14:51
16:05
P
17:16
P
18:46
20:06
P
21:16
P
Soboty
08:20
P
10:38
P
12:38
P
14:38
P
16:38
P
18:38
P
21:38
P
Niedziele i święta
08:20
P
11:38
P
14:38
P
17:38
P
19:38
P
21:47
P
Objaśnienia:
P
− kurs do: Przyjazna