07
Przystanek:
Al. Zjedn. Europy - Okrężna
02
Kierunek:
Przyjazna
Dni robocze
05:28
05:38
D
10:09
11:34
12:39
C
13:24
J
14:34
J
16:54
18:19
J
19:39
20:49
21:49
D
22:24
D
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:28
05:38
D
10:09
11:34
12:39
C
13:24
J
14:34
J
16:54
18:19
J
19:39
20:49
21:49
D
22:24
D
Soboty
05:38
D
09:24
10:29
C
11:29
12:34
C
13:29
14:34
C
15:29
16:39
C
17:29
18:39
C
19:39
C
20:39
21:49
D
22:24
D
Niedziele i święta
05:38
D
09:16
D
10:16
D
11:16
12:16
D
13:16
D
14:16
15:16
D
16:16
D
17:16
18:16
D
19:16
20:16
D
21:25
Objaśnienia:
C
− kurs do: Centrum Przesiadkowe, przez: Stodolna - Cmentarz >> Pszczyńska, z pominięciem: Al. Niepodległości
D
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
J
− kurs do: Jasna