07
Przystanek:
Al. Zjedn. Europy - Szpital
10
Kierunek:
Przyjazna
Dni robocze
05:34
05:44
D
10:15
11:40
12:45
C
13:30
J
14:40
J
17:00
18:25
J
19:45
20:55
21:55
D
22:30
D
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:34
05:44
D
10:15
11:40
12:45
C
13:30
J
14:40
J
17:00
18:25
J
19:45
20:55
21:55
D
22:30
D
Soboty
05:44
D
09:30
10:35
C
11:35
12:40
C
13:35
14:40
C
15:35
16:45
C
17:35
18:45
C
19:45
C
20:45
21:55
D
22:30
D
Niedziele i święta
05:44
D
09:22
D
10:22
D
11:22
12:22
D
13:22
D
14:22
15:22
D
16:22
D
17:22
18:22
D
19:22
20:22
D
21:31
Objaśnienia:
C
− kurs do: Centrum Przesiadkowe, przez: Stodolna - Cmentarz >> Pszczyńska, z pominięciem: Al. Niepodległości
D
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
J
− kurs do: Jasna