07
Przystanek:
Dąbrowskiego - Szkoła
04
Kierunek:
Przyjazna
Dni robocze
05:35
05:45
D
10:16
11:41
12:46
C
13:31
J
14:41
J
17:01
18:26
J
19:46
20:56
21:56
D
22:31
D
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:35
05:45
D
10:16
11:41
12:46
C
13:31
J
14:41
J
17:01
18:26
J
19:46
20:56
21:56
D
22:31
D
Soboty
05:45
D
09:31
10:36
C
11:36
12:41
C
13:36
14:41
C
15:36
16:46
C
17:36
18:46
C
19:46
C
20:46
21:56
D
22:31
D
Niedziele i święta
05:45
D
09:23
D
10:23
D
11:23
12:23
D
13:23
D
14:23
15:23
D
16:23
D
17:23
18:23
D
19:23
20:23
D
21:32
Objaśnienia:
C
− kurs do: Centrum Przesiadkowe, przez: Stodolna - Cmentarz >> Pszczyńska, z pominięciem: Al. Niepodległości
D
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
J
− kurs do: Jasna