08
Przystanek:
Rybnicka - Świetlica
13
Kierunek:
Al. Zjedn. Europy - Archiwum
Dni robocze
14:09
BP
16:05
22:09
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
14:09
BP
16:05
22:09
Soboty
06:09
14:09
Objaśnienia:
B
− kurs do: Al. Jana Pawła II - Bajerówka
P
− kurs przez: Rybnicka - Strefa >> Kłapczyka, z pominięciem: Przemysłowa >> Al. Wojska Polskiego