08
Przystanek:
Rybnicka - Pałki
07
Kierunek:
Al. Zjedn. Europy - Archiwum
Dni robocze
06:19
14:12
14:19
BP
16:15
22:19
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
06:19
14:12
14:19
BP
16:15
22:19
Soboty
06:19
14:19
Objaśnienia:
B
− kurs do: Al. Jana Pawła II - Bajerówka
P
− kurs przez: Rybnicka - Strefa >> Kłapczyka, z pominięciem: Przemysłowa >> Al. Wojska Polskiego