Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Al. Jana Pawła II, Bajerówka - Dworzec Autobusowy - Wodzisławska - Os. Gwarków - Boguszowicka / Świerklany Dolne / Kopalnia Jankowice |
|
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Al. Jana Pawła II, Bajerówka - Dworzec Autobusowy - Wodzisławska - Os. Gwarków - Boguszowicka / Świerklany Dolne / Kopalnia Jankowice |
|
|