−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Żory
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Stodolna - Cmentarz
Osińska - Korfantego
Al. Zjedn. Europy - Osińska
Al. Zjedn. Europy - Okrężna
Bankowa
Wolontariuszy - Osińska
Wolontariuszy - Promienna
Okrężna - Promienna
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Al. Jana Pawła II - Towarowa
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Żołnierzy Września
Żołnierzy Września - Parking
Armii Krajowej - Malinowa
Al. Zjedn. Europy - Archiwum
Dąbrowskiego - Szkoła
Dąbrowskiego
Wodzisławska - Basen
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
01
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Centrum Przesiadkowe
02
Kierunek:
Żołnierzy Września
Dni robocze
05:24
AB
05:57
A
06:25
06:45
07:10
A
07:25
08:00
08:05
08:35
09:10
09:50
10:25
11:00
11:35
12:25
13:05
13:25
A
13:40
14:05
A
14:20
14:50
15:00
15:25
15:40
16:15
17:05
17:55
A
18:40
19:35
20:30
21:25
A
22:03
A
22:45
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:24
AB
05:57
A
06:25
06:45
07:35
08:10
09:15
10:15
11:15
12:10
12:45
13:25
A
14:05
A
14:55
15:40
16:15
17:05
17:55
A
18:35
19:35
20:35
21:25
A
22:03
A
22:45
Soboty
05:57
A
06:50
08:00
09:10
10:20
11:45
12:55
14:05
15:15
16:25
17:35
19:00
20:10
21:20
22:20
Niedziele i święta
07:40
09:20
10:30
11:40
12:50
13:40
14:50
16:50
18:00
19:10
20:20
21:30
22:00
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Strefa Osiny (Al. Jana Pawła II - Spółdzielnia >> Towarowa)
B
− kurs do: Aleja Jana Pawła II - Bajerówka
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się