01
Przystanek:
Stodolna - Cmentarz
04
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
05:27
AB
06:00
A
06:28
06:48
07:13
A
07:28
08:03
08:08
08:38
09:13
09:53
10:28
11:03
11:38
12:28
13:08
13:28
A
13:43
14:08
A
14:23
14:53
15:03
15:28
15:43
16:18
17:08
17:58
A
18:43
19:38
20:33
21:28
A
22:06
A
22:48
N
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:27
AB
06:00
A
06:28
06:48
07:38
08:13
09:18
10:18
11:18
12:13
12:48
13:28
A
14:08
A
14:58
15:43
16:18
17:08
17:58
A
18:38
19:38
20:38
21:28
A
22:06
A
22:48
N
Soboty
06:00
A
06:53
08:03
09:13
10:23
11:48
12:58
14:08
15:18
16:28
17:38
19:03
20:13
21:23
22:23
N
Niedziele i święta
07:43
09:23
10:33
11:43
12:53
13:43
14:53
16:53
18:03
19:13
20:23
21:33
22:03
N
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Strefa Osiny (Al. Jana Pawła II - Spółdzielnia >> Towarowa)
B
− kurs do: Aleja Jana Pawła II - Bajerówka
N
− kurs do: Żołnierzy Września