01
Przystanek:
Osińska - Korfantego
04
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
05:29
AB
06:02
A
06:30
06:50
07:15
A
07:30
08:05
08:10
08:40
09:15
09:55
10:30
11:05
11:40
12:30
13:10
13:30
A
13:45
14:10
A
14:25
14:55
15:05
15:30
15:45
16:20
17:10
18:00
A
18:45
19:40
20:35
21:30
A
22:08
A
22:50
N
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:29
AB
06:02
A
06:30
06:50
07:40
08:15
09:20
10:20
11:20
12:15
12:50
13:30
A
14:10
A
15:00
15:45
16:20
17:10
18:00
A
18:40
19:40
20:40
21:30
A
22:08
A
22:50
N
Soboty
06:02
A
06:55
08:05
09:15
10:25
11:50
13:00
14:10
15:20
16:30
17:40
19:05
20:15
21:25
22:25
N
Niedziele i święta
07:45
09:25
10:35
11:45
12:55
13:45
14:55
16:55
18:05
19:15
20:25
21:35
22:05
N
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Strefa Osiny (Al. Jana Pawła II - Spółdzielnia >> Towarowa)
B
− kurs do: Aleja Jana Pawła II - Bajerówka
N
− kurs do: Żołnierzy Września