−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Żory
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Stodolna - Cmentarz
Osińska - Korfantego
Al. Zjedn. Europy - Osińska
Al. Zjedn. Europy - Okrężna
Bankowa
Wolontariuszy - Osińska
Wolontariuszy - Promienna
Okrężna - Promienna
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Al. Jana Pawła II - Towarowa
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Żołnierzy Września
Żołnierzy Września - Parking
Armii Krajowej - Malinowa
Al. Zjedn. Europy - Archiwum
Dąbrowskiego - Szkoła
Dąbrowskiego
Wodzisławska - Basen
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
01
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Al. Zjedn. Europy - Okrężna
01
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
05:33
AB
06:06
A
06:34
06:54
07:19
A
07:34
08:09
08:14
08:44
09:19
09:59
10:34
11:09
11:44
12:34
13:14
13:34
A
13:49
14:14
A
14:29
14:59
15:09
15:34
15:49
16:24
17:14
18:04
A
18:49
19:44
20:39
21:34
A
22:12
A
22:54
N
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:33
AB
06:06
A
06:34
06:54
07:44
08:19
09:24
10:24
11:24
12:19
12:54
13:34
A
14:14
A
15:04
15:49
16:24
17:14
18:04
A
18:44
19:44
20:44
21:34
A
22:12
A
22:54
N
Soboty
06:06
A
06:59
08:09
09:19
10:29
11:54
13:04
14:14
15:24
16:34
17:44
19:09
20:19
21:29
22:29
N
Niedziele i święta
07:49
09:29
10:39
11:49
12:59
13:49
14:59
16:59
18:09
19:19
20:29
21:39
22:09
N
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Strefa Osiny (Al. Jana Pawła II - Spółdzielnia >> Towarowa)
B
− kurs do: Aleja Jana Pawła II - Bajerówka
N
− kurs do: Żołnierzy Września
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się