−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Żory
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Stodolna - Cmentarz
Osińska - Korfantego
Al. Zjedn. Europy - Osińska
Al. Zjedn. Europy - Okrężna
Bankowa
Wolontariuszy - Osińska
Wolontariuszy - Promienna
Okrężna - Promienna
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Al. Jana Pawła II - Towarowa
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Żołnierzy Września
Żołnierzy Września - Parking
Armii Krajowej - Malinowa
Al. Zjedn. Europy - Archiwum
Dąbrowskiego - Szkoła
Dąbrowskiego
Wodzisławska - Basen
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
01
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wolontariuszy - Osińska
02
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
05:02
05:37
AB
06:10
A
06:38
06:58
07:23
A
07:38
08:13
08:18
08:48
09:23
10:03
10:38
11:13
11:48
12:38
13:18
13:38
A
13:53
14:18
A
14:33
15:03
15:13
15:38
15:53
16:28
17:18
18:08
A
18:53
19:48
20:43
21:38
A
22:16
A
22:58
N
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:02
05:37
AB
06:10
A
06:38
06:58
07:48
08:23
09:28
10:28
11:28
12:23
12:58
13:38
A
14:18
A
15:08
15:53
16:28
17:18
18:08
A
18:48
19:48
20:48
21:38
A
22:16
A
22:58
N
Soboty
05:02
06:10
A
07:03
08:13
09:23
10:33
11:58
13:08
14:18
15:28
16:38
17:48
19:13
20:23
21:33
22:33
N
Niedziele i święta
05:02
07:53
09:33
10:43
11:53
13:03
13:53
15:03
17:03
18:13
19:23
20:33
21:43
22:13
N
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Strefa Osiny (Al. Jana Pawła II - Spółdzielnia >> Towarowa)
B
− kurs do: Aleja Jana Pawła II - Bajerówka
N
− kurs do: Żołnierzy Września
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się