02
Przystanek:
Al. Niepodległości
01
Kierunek:
Żołnierzy Września
Dni robocze
05:27
A
06:06
A
06:31
06:47
A
07:06
07:26
07:41
08:06
08:16
08:36
09:11
10:11
10:46
11:21
12:16
12:51
13:26
A
13:46
14:06
A
14:21
14:46
15:01
15:21
15:51
16:26
17:16
17:56
A
19:01
19:46
20:46
21:26
A
22:04
A
22:40
W
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:27
A
06:06
A
06:51
07:21
08:01
08:36
09:46
10:46
11:46
12:46
13:26
A
14:06
A
14:46
15:26
16:01
16:36
17:16
17:56
A
19:01
20:01
21:26
A
22:04
A
22:40
B
Soboty
08:36
09:46
11:11
12:21
13:31
14:41
15:51
17:01
18:26
19:36
20:46
21:51
Niedziele i święta
07:11
09:56
11:06
12:16
14:16
15:26
16:16
17:26
18:36
19:46
20:56
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Strefa Osiny (Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza >> Towarowa)
B
− kurs do: Bankowa
W
− kurs do: Wolontariuszy - Promienna