−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Żory
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Wodzisławska - Basen
Dąbrowskiego
Dąbrowskiego - Targowisko
Al. Zjedn. Europy - Archiwum
Armii Krajowej - Malinowa
Żołnierzy Września - Parking
Żołnierzy Września
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Al. Jana Pawła II - Towarowa
Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza
Okrężna - Promienna
Wolontariuszy - Promienna
Wolontariuszy - Osińska
Bankowa
Al. Zjedn. Europy - Okrężna
Al. Zjedn. Europy - Osińska
Osińska - Korfantego
Stodolna - Cmentarz
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
02
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowskiego - Targowisko
03
Kierunek:
Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
05:32
A
06:11
A
06:36
06:52
A
07:11
07:31
07:46
08:11
08:21
08:41
09:16
10:16
10:51
11:26
12:21
12:56
13:31
A
13:51
14:11
A
14:26
14:51
15:06
15:26
15:56
16:31
17:21
18:01
A
19:06
19:51
20:51
21:31
A
22:09
A
22:45
W
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:32
A
06:11
A
06:56
07:26
08:06
08:41
09:51
10:51
11:51
12:51
13:31
A
14:11
A
14:51
15:31
16:06
16:41
17:21
18:01
A
19:06
20:06
21:31
A
22:09
A
22:45
B
Soboty
08:41
09:51
11:16
12:26
13:36
14:46
15:56
17:06
18:31
19:41
20:51
21:56
Niedziele i święta
07:16
10:01
11:11
12:21
14:21
15:31
16:21
17:31
18:41
19:51
21:01
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Strefa Osiny (Al. Jana Pawła II - Spółdzielcza >> Towarowa)
B
− kurs do: Bankowa
W
− kurs do: Wolontariuszy - Promienna
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się