04
Przystanek:
Al. Niepodległości
02
Kierunek:
Rybnicka - Granica
Dni robocze
06:19
C
07:09
08:09
09:09
A
11:53
14:40
14:48
A
15:38
A
15:53
17:10
A
18:27
19:40
A
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
06:19
C
09:37
11:33
A
14:40
15:22
A
15:53
17:10
A
18:27
19:40
A
Soboty
11:06
Niedziele i święta
09:45
A
12:05
14:01
A
16:15
18:01
A
20:15
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Al. Wojska Polskiego >> Folwarecka >> Rondo Gliwickie, z pominięciem: Rybnicka - Kłapczyka >> Pałki
C
− kurs do: Centrum Przesiadkowe