05
Przystanek:
Gwarków
02
Kierunek:
Gwarków - Osiedle
Dni robocze
05:14
K
06:04
K
06:39
S
07:04
07:54
08:14
BG
08:54
S
09:44
10:44
S
11:44
G
12:24
13:14
K
13:44
S
14:14
K
14:44
15:29
S
15:59
16:39
S
17:19
18:19
S
19:19
20:19
21:14
K
22:08
K
22:49
G
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:14
K
06:04
K
06:39
S
07:04
08:04
B
08:54
S
09:44
10:44
S
11:29
G
12:14
13:14
K
13:44
S
14:14
K
14:44
G
15:19
S
15:44
16:29
S
17:19
18:19
S
19:19
20:19
21:14
K
22:08
K
22:49
G
Soboty
06:14
K
07:39
08:44
S
10:14
G
11:14
12:24
G
13:24
14:24
G
15:14
S
16:24
G
17:24
18:24
G
19:14
G
20:24
21:24
G
22:49
G
Niedziele i święta
07:54
G
08:54
11:04
13:14
15:14
17:14
19:14
20:34
21:54
G
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Górnicza - Basen
G
− kurs do: Gwarków - Osiedle
K
− kurs do: Kopalnia (linia
K
)
S
− kurs do: Świerklany Dolne (Kościół - pętla)