05
Przystanek:
Gwarków
01
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:10
C
05:43
06:31
C
07:15
C
07:26
08:21
08:28
C
09:20
10:13
11:13
11:58
12:48
13:43
C
14:13
C
14:43
15:13
16:03
C
16:24
17:13
17:53
18:43
19:43
20:43
C
21:41
C
22:35
22:53
CM
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:10
C
05:43
06:28
C
07:15
C
07:28
C
08:28
C
09:20
10:13
11:13
11:58
12:38
13:43
C
14:13
C
14:43
C
15:08
C
15:48
C
16:18
16:58
17:43
18:43
19:43
20:43
C
21:41
C
22:35
22:53
CM
Soboty
06:43
07:58
09:13
10:23
11:38
12:33
13:43
14:33
15:43
16:33
17:43
18:33
19:23
20:43
21:33
22:53
CM
Niedziele i święta
08:03
09:13
11:23
13:33
15:33
17:33
19:33
20:53
21:57
Objaśnienia:
C
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
M
− od Centrum Przesiadkowego jedzie dalej jako linia
06
do: Leśna - Miasteczko Westernowe