05
Przystanek:
Gwarków - Osiedle
01
Kierunek:
Boguszowicka
Dni robocze
05:16
K
06:06
K
06:41
S
07:06
07:56
08:56
S
09:46
10:46
S
12:26
13:16
K
13:46
S
14:16
K
14:46
15:31
S
16:01
16:41
S
17:21
18:21
S
19:21
20:21
21:16
K
22:10
K
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:16
K
06:06
K
06:41
S
07:06
08:10
08:56
S
09:46
10:46
S
12:16
13:16
K
13:46
S
14:16
K
15:21
S
15:46
16:31
S
17:21
18:21
S
19:21
20:21
21:16
K
22:10
K
Soboty
06:16
K
07:41
08:46
S
11:16
13:26
15:16
S
17:26
20:26
Niedziele i święta
08:56
11:06
13:16
15:16
17:16
19:16
20:36
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kopalnia (linia
K
)
S
− kurs do: Świerklany Dolne (Kościół - pętla)