−
A
+
Żory - serwis miejski
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa / wyszukiwarka połączeń
Bezpłatna komunikacja miejska
01
02
03
04
05
06
07
08
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Przystanki:
Rybnik
Kopalnia
Żory
Boguszowicka
Świerklany
Świerklany Dolne (Kościół - pętla)
Ośrodek Zdrowia
Skrzyżowanie
Żory
Wodzisławska - Jankowicka
Wodzisławska - Boguszowicka
Wodzisławska - Kłokocińska
Gwarków
Gwarków - Osiedle
Górnicza - Basen
Gwarków - Osiedle
Gwarków
Wodzisławska - Spokojna
Wodzisławska - Stroma
Wodzisławska - Kiepury
Wodzisławska - Zbożowa
Wodzisławska - Kominka
Wodzisławska - Miła
Wodzisławska - Basen
Al. Niepodległości
Centrum Przesiadkowe
Al. Niepodległości
Al. Jana Pawła II - Sąd
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
05
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Boguszowicka
01
Kierunek:
Al. Jana Pawła II - Bajerówka
Dni robocze
05:37
06:25
C
07:20
08:22
C
10:07
12:42
13:37
C
14:37
15:03
G
16:18
17:47
19:37
20:37
C
21:35
C
22:29
Dni robocze - wolne od nauki szkolnej
05:37
06:22
C
07:22
C
08:22
C
10:07
12:32
13:37
C
14:37
C
16:12
17:37
19:37
20:37
C
21:35
C
22:29
Soboty
06:37
07:52
11:32
13:37
17:37
20:37
Niedziele i święta
09:07
11:17
13:27
15:27
17:27
19:27
20:47
Objaśnienia:
C
− kurs do: Centrum Przesiadkowe
G
− kurs przez: Górnicza - Basen
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się